„Mój agent” – drugi sezon serialu z gwiazdorską obsadą już od 29 stycznia w Playerze

Aktualnie czytasz: „Mój agent” – drugi sezon serialu z gwiazdorską obsadą już od 29 stycznia w Playerze
Kulisy sesji zdjęciowych, planów filmowych, bankietów, premier, konferencji. O tym jak wygląda codzienna współpraca z największymi gwiazdami opowiada nowa produkcja Player Original „Mój agent”. Drugi sezon serialu będzie miał swoją premierę już 29 stycznia w Playerze. W nowych odcinkach wystąpią między innymi Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Adam Turczyk, Krystyna Janda, Marian Opania i Agata Kulesza.

Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Z takimi dylematami zmagali się w pierwszym sezonie serialu pracownicy Agencji Aktorskiej Krantz. Już 29 stycznie w Playerze zadebiutuje drugi sezon serialu, składający się z sześciu odcinków. Jakie problemy gwiazd tym razem będą musieli rozwiązać ich agenci?

Wśród aktorów wcielających się w poszczególnych odcinkach w samych siebie wystąpią Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki, Andrzej Seweryn, Adam Turczyk, Krystyna Janda, Marian Opania, Agata Kulesza. Do stałej obsady serialu dołączy Marcin Kowalczyk.

„Mój agent” to serial oparty na francuskiej produkcji „Dix pour cent”, która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

Bohaterami serialu są agenci, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) to prawdziwi profesjonaliści. Całą swoją energię i zaangażowanie poświęcają klientom. Wspierają ich oddani asystenci - Ewa (Anna Cieślak) i Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka. Los agencji, w której pracują staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami, cała czwórka będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. 

Drugi sezon serialu "Mój agent" składa się z 6 odcinków. Pierwszy będzie miała swoją premierę 29 stycznia w Playerze.

podziel się: